Stránky číta 25 ľudí.        tvoja IP adresa: 18.205.59.250 29. Marec 2024    Piatok, 07:55.54
PREDAJCA, obchodný zástupca
Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce
Michalovce, Hviezdoslavova 1 (budova City Center vedľa Kauflandu)

Kvalifikačné požiadavky
- ukončené stredoškolské vzdelanie obchodného zamerania - podmienkou
- prax v obchode - výhodou
- prax s podomovým predajom - výhodou

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- podomový predaj služieb televízie a pripojenia domácnosti do internetu
- D2D predaj (door to door), oslovovanie klienta v domácnosti - podpisovanie zmlúv o pripojení priamo u zákazníka
- získavanie a kontaktovanie zákazníkov telefonicky
- kontaktovanie firemných klientov
- komunikácia so zákazníkom

Ponúkaný plat
podľa dohody, počtu predaných služieb a podpásaných zmlúv

Termín nástupu
ihneď

Pracovná doba
- v rozmedzí 10:00 - 20:00

Iné výhody
- možnosť pripojenia k internetu zdarma
- možnosť TV pripojenia zdarma
- stabilná dlhodobá práca
- práca na zaujímavých internetových projektoch

Druh pracovného pomeru
živnosť, pracovná dohoda

Informácie pre uchádzača
Pokiaľ Vás ponuka zaujala, zašlite na email zamestnanie(ZAV)gecom.sk s predmetom predajca
svoj štruktúrovaný profesný životopis a fotografiu na základe ktorého budete pozvaný na osobný pohovor.

Žiadosti bez splnenia týchto podmienok nebudeme spracovávať, prosím dodržte ich!
SLUŽBY
Zákaznický portál
Optický internet
Internet cez Anténu
GeCom TV
Nastavenie Email-u
Pracovné ponuky
Registrácia modernTV
SLEDUJ TELEVÍZIU
modernatv
SLEDUJ KAMERY
kamera1
OTESTUJ RÝCHLOSŤ
speedtest
PRACOVNÉ PONUKY
Zákaznícky portál